Kedim Kauçuk Yuttu Acil Yardım

Kedim 1.5 yaşında Erkek. Eve gelen misafirin bebeği vardi onun Emziğiyle oynuyordu ucundaki plastik kısmı dişleriyle koparıp yuttu 2 veya 3 cm var Yogurt verdim dışkısını da onu yemeden 1 saat önce yapmıştı napabilirim çok korkuyorum birşey olacak diye.

3 CEVAP

EmineKalkan

Bence önemli bir şey olmaz. Endişelenmeyin. Diskisinda cikacaktir.

İp falan olsa neyse dışkısında çıkar, ama hem plastik hem büyük bir şeyi yuttuyss durum ciddi olabilir. Bence bir veterinere görünün.

Miniss

Bir hekim yutma vakalarinda saat kaç olursa olsun hemen klinige götürün demisti.bagirsaklara gidip tıkama yapmadan kusturarak çıkartabilirler belki