Ankara Kısırlaştırma Ücretleri

6 aylık sarman kedim var kısırlaştırmak istiyorum Ankara'da kısırlaştırma fiyatları hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi lütfen

4 CEVAP

_Catlover_

Benim de 6 aylık dişi bir kedim var. Keçiören'de 2500-2800 arası fiyatlar aldım. Veterinerler henüz erken dediği için 1-2 ay daha bekleyeceğiz kısırlaştırma için. Siz de edineceğiniz güncel bilgileri paylaşabilir misiniz? Uzman görüşü,fiyatlar vs.

dreamyy

Her veteriner farklı bir fiyat veriyor burda.

rosanegraa

2500-3000 arası değişiyor, geçen sene bu zamanlarda 1600 liraya kısırlaştırmıştım kedimi.

pearlsmom

Her ne olursa olsun gaz anesteziye önem verin olur mu ben dişi kedimi geçen sene kisirlastirdim 1.800 civarı tuttu kan tahlilleri vs hepsi toplam. ayrıca kesiyle değil lazerle oldu cok memnun kaldim dişi olmasina ragmen ertesi gun toparlandı öneririm.