Doğum:))

kedilimadam

Dünyalar güzeli kızım Moka bugün 6tane british-siyam kırması bebek dünyaya getirdi.Şükürler olsun ki anne de minik bebişler de çok iyi.Sanki defalarca doğum yapmışçasına rahat bir şekilde doğurdu ve sahiplendi yavrularını.Darısı tüm hamile minnoşların başına:))

10 CEVAP

KedimVar

6 yavruyu sorunsuzca doğurmasına çok sevindim. :)) Bizimkisi ilk 4 yavruyu sorunsuzca doğurmuştu fakat sonra gelen 3 yavruyla yorgunluktan ilgilenememişti. Biz ilgilenmiştik onlarla da. Sonuçta 7 bebeğini de mükemmel bir şekilde bakıp büyüttü kızım. Umarım sizin yavrularınız da sorunsuzca ve sağlıklı bir şekilde büyürler. Gerçekten inanılmaz bir mutluluk. :))

Feronia

@KedimVar
7 yavru mu :o Maşallah

kedilimadam

4tanesini ben işteyken doğurmuştu.Eve geldiğimde 4tane bebeği tertemiz etmiş emziriyordu bile:) sonra bir baktım beşinci geliyor onu da doğurduktan sonra ben artık doğumun tamamlandığını düşünüp temiz bir yer hazırlarken bir de dönüp baktım ki 6 olmuşlar:)) maşallah...böyle güzel örnekler duymak hem mutluluk hem umut veriyor insana.Çok teşekkür ediyorum:)

zuhall

Hayırlı olsun :) ilk dogum icin 6 cokmus ustesinden gelmesine sevindim.

aleyn

gözünüz aydın sağlıkla büyüsünler..

kedilimadam

@zuhall ben de çok sevindim.Gerçekten 6 bebiş ve o ustalıkla başardı:))çok teşekkürler.

goknur

Masallah saglikla buyusunler :)

kedilimadam

@goknur çok teşekkür ediyorum :)

kedilimadam

@aleyn çok teşekkürler:))

Daha erken değilmiydi doğum için