Kedinin Kuyruğu İçin Önerebileceğiniz Bir Şey Var Mı

Merhaba, sokağımda yaşayan yabani bir yavru kedi. Kuyruğu bu şekilde ne yapacağımı bilmiyorum. Önerebileceğiniz bir ilaç ya da başka bir şey var mı ?

4 CEVAP

dilanbulent

Bu çok ciddi bir problem olarak görünüyor. Burası bir yardımlaşma sitesi olsa da ne yazık ki bu tür ciddi sağlık durumlarında yorum yapmamız hiç doğru olmaz. Veteriner hekimler bile muayene etmeden bir şey demezler böyle durumlarda. Eğer imkanınız varsa veterinere götürmeniz çok iyi olur ama sokakta yaşayan yabani bir kedi demişsiniz, anladığım kadarıyla yakalayamıyorsunuz. Bu yorumu atınca başlığınız en üste çıkar. Umarım bilgili birileri bir tavsiyede bulunur çok geçmiş olsun

senaau

Muhtemelen kısa süre içinde kuyruğun alt kısmı kopucak :(

Kuyruğundan ameliyat oldu şu an çok şükür sağlıklı

kimyonesra

Güncel...