Kedi Tarağı Önerisi

dumannn7

Hills ton balıklıdan Pro plan hindiliye geçince tüyleri aşırı ama aşırı derecede dökülmeye başladı. Eldiven şeklinde olan tarama şeyinden var biraz tüy de alıyor ama yetmiyor. Bana böyle üstünden 3-5 kere geçince o dökülen tüylerin çok büyük kısmını alacak kaliteli bir tarak lazım. Çok bilinen çok popüler çok iyi bir tarak var mıdır? Ne önerirsiniz?

11 CEVAP

HaydutveNazli

Ben normal bir tarak aldim gorseli nasil paylasabilirin bilmiyorum 50 tlydi cok memnunuz tusuna basinca topladigi tuyleri yuzeye cikariyor. Furminator beni korkutuyor

kimyonesra

Merhaba. Ben bim'den bir tarak almıştım ve çok memnunum. 50 civarı bir şeydi sanırım. Googlea bir yazın isterseniz, benzerleri de sitelerde satılıyor

Tughal

Furminator orijinal tarafı bir de biofelin tüy damlası.
Ayrıca tüy dökümü normal çünkü proplandan kaliteli bir mama hills ton balıklı

furminator orijinal olanı. yani 400-500 tl olanı ucuzları değil.

Mila__kedi

Furminator öneririm

dilanbulent

Furminator öneririm. Arkadaşlar orijinali demiş illaki ama orijinalleri çok pahalı. Ben çakmasını kullanıyorum, iyi bir çakma. Bazı aşırı ucuz çakmaları var onlar kedinin tüylerini yolabiliyor ama benim kullandığım ürün bayağı güzel, 2 yıldır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım. Kedim için alıpta en memnun kaldığım ürün diyebilirim

dumannn7

Furminator dışında başka öneriniz varsa link atarsanız çok sevinirim.

KremTheCat

Öncelikle kedinize mama yaramamış gibi gözüküyor.
Bütçenizin çoğunu mama için ayırıp iyi bir mamaya geçerseniz tüy problemi çok çok büyük ölçüde çözülür.
Örneğin ben her gün taramama rağmen neredeyse hiç tüy gelmiyor tarağa.
Koltuk üzerinde, yatağında vs. neredeyse hiç tüy yok.
Furminatör ile bile çok az tüy geliyor. Eğer bir cilt problemi yoksa mama değişikliği ile çözebilirsiniz. Ama düzenli taranmak hoşlarına gidiyor tabi.
Önereceğim tarak ise : "Top Pet Evcil Hayvanlar Için Tüy Temizleme Fırçası" internete yazarsanız bulabilirsiniz. Çok verimli ve sağlam tüy toplar.

KremTheCat

Fiyatı 185 tl. Yurtdışından geliyor. Türkiye'de var mı bilmiyorum. 185 tl'ye her şey dahil bu arada ekstra para ödemiyorsunuz. 1 hafta gibi bir sürede elinizde olur.

Ahraz

Bende kedim için tarak almıştım kedim hiç sevmedi o tarağö

Sevimcolak

Pet grooming kedi tarağı yazarsaniz link atilmiyor cunku ben ondan memnun kaldim incelersiniz sizde yorumlarini cok guzel topluyor tuylerini temizligi da kolay elinizle cok rahat alabiliyorsunuz tuyleri