Kafayı Yemek Üzereyim Nolur Bakın

Tughal

Arkadaşlar deliricem yarim saatin içinde kedim 6 yere çiş püskürtü perdeler halılar mahvoldu. Pis pis kokuyor
Dun de gece de 1 saatte 4 /5 yere idrar püskürtme yaptı.
Kendim hamileyim çok zorlanıyorum artık.
Sizce napmaliyim.
Oynuyoruz oyuna yanaşmıyor,geliyo tekrar gidiyo,yas mama veriyoruz yiyo sonra devam ediuo miyavlamanin haddi hesabı yok.
1 yaşında erkek ,bu hafta kısırlaştıracaktik zaten ama şuan bana z çözüm yolları önerin ben deliricem

7 CEVAP

Verda59

Komik olucak biliyorum ama onun şimfilik durdurmanın yolu ona yumuşak bir oyuncak vrya battaniye vermeniz onunla cifleşmeye çalıştıkca oyalandıkca etrafa idrar yapmayı bırakıcak....

Emirrckr

Açıkçası dişileri bu dönemde oyalamak daha kolay gibi ama erkekler gerçekten fazlasıyla ısrarlı ve inatçı oluyorlar.
Muhtemelen ilk kızgınlığı da değildir.
Mümkün mertebe oyunlar falan oynatmaya çalışın dikkati dağılsın fakat yine de bunun geçirme etkisi kısa süreli olur elbet yine başlayacak.
Rahatlatıcı bitkisel şeyler var diye biliyorum,
Dişi kedim için soru açtığımda tavsiyelerde o da gelmişti ama bizimkinin kızgınlığı çabuk geçtiği için kullanmamıza gerek kalmamıştı.
Yine önerenler olur eğer varsa.
Ama bilin ki tek çözümü kısırlaştırmak o yüzden biraz daha sabretmeniz gerekiyor..

kısırlaştırmaktan başka çaresi yok gibi. benimde erkek kedim var. Allah sabır versin.

kısırlaştırın. erkek kedi ilk püskürtmeyi yapmadan çoktan kısırlaştırılmalıydı. bunu herkes bilir ev değiştirirsiniz kokudan öyle pis bir kokudur.

Bszcn

Sirkeli suyla koku attığı yerleri temizleyin koku onu rahatsız eder ve yapmaz anlar tuvaleti olmadığını ama bı kısa süreli bir çözüm olur yine de denemekte fayda var

Trifane

Kedi idrar kokusunu geçiren spreyler var. Ben onlardan aldım.Bemde 4 erkek kedi var ve hepsi kardeş kizginliga girdiler. Kısırlaştırma yapamadık cnku deprem oldu. Benim çocuklar scootish ve eklemsel sorunları yüzünden şimdiye kadar kızgınlık belirtisi göstermişlerdi. Şimdi hemen hemen hepsi aynı anda başladı. Tüm evi sirkeyle silip dokunduklari herşeyi yıkadım. Ama o koku gerçekten kötü. Sorunu idrar kokusunu geçiren spreyde buldum. Yarın hepsi kisirlasacak nihayet.

Ahraz

Çok kötü kokuyor idrarları