Pawguards İle Deneyimleriniz?

Gonderwal

Anket

Güvenilir bir dernek
(4 oy)
Güvenilir bir dernek değil
(9 oy)
Toplam (13 oy)

Arkadaşlar Merhaba 🌸

Pawguards ile ilgili deneyim, yorum ve düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz? +/- olarak. Tek ricam gerçekten kendi görüşlerinizi paylaşmanız.

Neden sordum?
Çünkü ben Pawguardsı yeni keşfettim. Kompleks bir yapı gibi geldi yani +/- tutarlı tutarsız çok yorum var. Birebir deneyimi olanlar benimle bu deneyim ve fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim..

Merakla bekliyorum 🙏🏻

4 CEVAP

Casperbeyy

Barınakta bir köpeğin kürekle öldürülmesi olayıyla tanımıştım ve olaya tepkileri , süreci yakından takip etmeleri çok hoşuma gitmişti ama deprem zamanında başkalarının kurtardığı hayvanları kendileri kurtardı gibi gösterdiler takipten çıktım

gece18

Uzaktan yakından ilişkili değilim ama çok severek takip ettiğim kedili hesaplar çok tepki gösterdiler. Özellikle bu affette. İnsanların kurtardıkları hayvanları kendileri kurtarmış gibi paylaşımlarından dolayı.

Gonderwal

Güncel **

Teşekkür ederim değerli görüşleriniz için @gece18, @Casperbeyy :)

simbakedi

https://youtu.be/tovR4b7Cq8k
jahreinin kendileriyle ilgili bir videosu var. jahreini falan sevmeyebilirsiniz belki biliyorsaniz ama bu video cok onemli bu dernek hakkinda. tum fikirlerinizi degistirevek diye dusunuyorum olumsuz anlamda.