Kusuyor Mu Çiş Mi Yapıyor

Zelaaaa

İyi geceler arkadaşlar. Kedimiz ares 1 hafta önce kısırlaştırıldı lakin tek testisinin olmadığını öğrendik. Veterinerimiz testisi tespit edemediklerini söyledi (3defa ultrason çekildi mercimek tanesi büyüklüğünde dahi gözlemlenmedi) hiç olmayadabilirmiş sonra gözlemlenedebilirmiş. Neyse zaten varsa koku bırakmaya devam eder farkedersiniz dedi. Ares ameliyat olduktan sonra antibiyotiklerin de etkisiyle her gün kustu. Şu iki gündür de benim odama ve annemlerin odasında bir sıvıyı (ne olduğunu asla tespit edemedik) kapatmaya çalışıyor. Saydam ve kokusuz bir sıvı. Ben kustuğunu düşündüm çünkü ben gördüğümde ardından salona gidip kusmuştu. Az önce annemlerin odasında da aynı sıvıdan vardı. Çiş veya koku bırakıyor olsa keskin bir idrar kokusu olur diye düşünüyorum ama bu her ne ise ne kokusu var ne de rengi. Kediler su kusar mı böyle bi durum olabilir mi?

6 CEVAP

Zelaaaa

Uykudan uyanıp soru sorunca sorunun başlığı da ona göre oluyormuş hahshsjsj komik soru başlığımı görmezden gelin zjakdppxlaşs

Balimlilac

Peki neden bu kadar uzun süreli kusma sıkıntısı yaşadınız?

Bszcn

Sıvının büyüklüğü nasıl eğer çok büyükse çştir o kadar büyük kusamaz çünkü

Zelaaaa

@balimlilac antibiyotik sonrası doğal demişti veterinerimiz her eve gelişinde kustu biz de antibiyotik sonrası midesi bulanıp arabanın tuttuğunu falan düşündük ameliyat sonrası totalde 4 5 defa falan kusmuştur

Zelaaaa

Az önce yine kusmuş ya ben de bi endişelenmeye başladım şimdi

Balimlilac

Bize de antibiyotik yaptı ama kusmadı hiç hatta narkoz sonrası sadece veterinerde kusmuş evde kusmadı. Bence acilen götürün bu denli normal değil gibime geliyor.