Kedimin İdrarı Tuvalet Dışına Taşıyor

Kurta057

MERHABA DAHA ÖNCE KAPALI KEDİ TUVALETİ KULLANMIŞTIM BİZİM KEDİ BÜYÜK OLDUĞU İÇİN YENİ TUVALET KABI ALDIM AÇIK VE BAYA GENİŞ FAKAT AYNI SORUN DEVAM EDİYOR HANİ DEDİM ESKİ TUVALET BUNA KÜÇÜK GELİYOR GENİŞ TUVALET ALAYIM FAKAT AYNI SORUNLA KARŞI KARŞIYAYIM KAN TAHİLLERİNE BAKTIRDIM BÖBREKLERLE ALAKLI SORUNU YOK NEDEN OLABİLİR ACABA
CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

2 CEVAP

Kurta057

????????? Yorumu olan yok mu

KimJeongguk

Bu sağlığı ile alakalı değilse alışkanlıktır. Öyle alıştırmış kendini. Tek çözümü kapalı tuvalet kullanmak gibi duruyor.