Kedim Yatağıma Çiş Bırakıyor

dudukiz

kızgınlık dönemine ara ara giriyordu hic yapmamıştı dışarıya çişini bugün kızgınlığının 3. günü yatağıma 2 kere çiş yaptı önceden yapmıyordu ama normal mi ?

5 CEVAP

LilaMiaLuna

En yüksek olasılık koku bırakmaya çalışıyor kızgınlıkta olduğundan dolayı.

Bizde de aynı durum var ne yapacağım bilmiyorum 7 gündür her yere işiyor 🤦‍♀️ burda bazı arkadaşlar koku bıraktığı yeri sirkwyle silin dedi ama nu seferde başka yere yapıyor

Deniz1741

Koku bırakmaya çalışıyor. Koku olayını alışkanlık haline getirmeden kısırlaştırmanızı tavsiye ederim. Çünkü bu böyle devam eder ve o kokunun çıkması oldukça zor hatta çıkmaz bile diyebilirim.

Tughal

Hemen hemen kisirlastirin. Her yeri mahvediyor . Sabah 6/7 kere akşam 10 kere her yere koku birakti mahvetti bizi koku da çıkmıyor o yüzden acilen gidin derim veterinere

Ahraz

Kediniz size mesaj veriyor. Siz ciftlesmesine izin vermediğiniz için onu anlamanız için bunu size göstere göstere yapıyor. Yani size kendi durumu hakkında bilgi veriyor