Mamamız Üretimden Kalkmış Acil Destek

sevgic

arkadaşlar selam Brit Care Küçük Irk Kuzulu ve Pirinçli Yetişkin köpek maması kullanıyorduk. Yeni de geçmiştik ama tedarikçi firmadan öğrendiğim bilgiye göre üretimden kaldırılmış Bu mamaya Advance Somonludan bıktığı yemeyi bıraktığı için geçmiştik. Sizin öneriniz var mıdır ? Ek olarak Advance stoğu bile yok bulunmuyo ne yapacağız delirmek üzereyim

4 CEVAP

KimJeongguk

güncel

sevgic

Bilinmedik bir iki sitede stok var. Sahte mamalar piyasada çok sadece bilindik yerlerden alım yapıyoruz. Markanın türkiye distribütörü Atlas Pet. Kendilerine mail atarak teyit aldım üretim yok diye. Başka marka öneriniz var mı ? Aynı markanın tahılsızları ?

Kuzucansu44

Eğer kısırsa aynı markanın tavşanlı bir maması var onu tavsiye ederim