British Shorthair Aşırı Tüy Dökme Sorunu

pafibambam

Merhabalar,
British shorthair cinsi kediye sahibim. 1,5 yaşında kısırlaştırılmış erkek.Çok fazla tüy döküyor günde iki defa tarandığı halde sürekli bir tüy dökme sorunu yaşıyorum. Vetoskin 90lı tablet kullandım faydasını görmedim varmı deneyebilceğim alternatifler önermek istediğiniz.

4 CEVAP

Balimlilac

Kediler mevsimsel dönemler haricinde aşırı tüy döküyorsa, yaşadığı stres veya bir hastalığı yoksa sebebi mamadır. Kullandığınız mama buna sebebiyet verir.

Tughal

Biofeline markasına ait bi ürün var onu arastirabilirsiniz

Verda59

Veterinere sormakta fayda var mama olarakta balıklı tavsiye ederim çok iyi geliyor tüylerie dökülmeyi azaltıp yumuşacık yapıyor...

dilanbulent

Mamadan kaynaklı olabilir mi? Hangi mamayı ne kadar süredir kullanıyorsunuz