Kedimin Göğsünün Sağ Tarafında İltihap

Cisiiil

İltihap gibi bir şey var memesi sandım ilk ama değil fotoğraf ekliyorum. Hafif sıkınca içinden iltihap gibi bir şey geliyor

7 CEVAP

Balimlilac

Sıkmayın lütfen ve veterinere gösterin.

Balimlilac

Boş yorum mu? İltihap sıkılmaz. Gayet dolu bir yorum aslında. Buraya soracağına veterinerine sorsaydın beklediğin dolu yorumu alırdın.

aslihan_e

Veterinere gösterin demek boş yorum değil ki, yapmanız gerekeni söylemiş arkadaş, buraya sormak yerine ona sormalısınız, iltihap içten daha derinden geliyor da olabilir çünkü. Apse olabilir ancak uç kısmı sivilcemsi değişik duruyor o yüzden normal bir apseye de benzetemedim. Onun dışında veterinere götüremeyecek durumdaysanız onu belirtebilirsiniz, insanlar ona göre merhem vs. önerebilirler.

Cisiiil

Ben parazit olduğunu düşündüğüm için sıktım. Ve çok kolay da iltihap geldi. Bu soruma sadece başına gelenler yorum yaparsa sevinirim. Veterinere götürün,sıkmayın tarzı boş yorumlar yapmayın.

Cisiiil

Ben parazit olduğunu düşündüğüm için sıktım. Ve çok kolay da iltihap geldi. Bu soruma sadece başına gelenler yorum yaparsa sevinirim. Veterinere götürün,sıkmayın tarzı boş yorumlar yapmayın.

Balimlilac

Ayrıca veterinere götürün demedim. Veterinere gösterin dedim. Çektiğiniz fotoğrafı buraya atmak yerine veterinerinize atsaydınız daha kolay olurdu.

Tarcinnn06

Antibiyotik kullanman gerekir enfeksiyon kapmış olabilir