Kedi İdrar Yolları Kristalleşme

Berrefilizzz

Veteriner herseyini tamamladığı fakat bu süreçte yaş mama vermem doğru olur mu bilgisi olan var mı sormayı unuttum çünkü

2 CEVAP

Anonymus985465

Kedinizin bol su içmesi gerekir. Tıbbi üriner mama su içimini teşvik eder.
Virbac öneriyorum.
Ayrıca üruner yaş mamalar da verebilirsiniz
Oğlum bu süreçte hiçbirşey yemek/içmek istemezken, miamor kedi çorbası imdadımıza yetişti

Berrefilizzz

Merhaba vibrac zaten aldık sabahtan beri baya su icirdim gidip çiş yapıyor bu iyi birşey mi çok teşekkür ederim önerileriniz için