Bu Sizce Nedir ?

Okan3439

Kedimin kafasında böyle birşey çıktı sizce nedir bu mantar mı ?

8 CEVAP

Berrefilizzz

Bu bizdede oldu bizimkisi kasimaktan olmuştu dr animal kedi solüsyonu verdi veteriner geçti

Berrefilizzz

Bu bizdede oldu bizimkisi kasimaktan olmuştu dr animal kedi solüsyonu verdi veteriner geçti

Berrefilizzz

Bu bizdede oldu bizimkisi kasimaktan olmuştu dr animal kedi solüsyonu verdi veteriner geçti

Berrefilizzz

Bu bizdede oldu bizimkisi kasimaktan olmuştu dr animal kedi solüsyonu verdi veteriner geçti

Okan3439

Kabuk gibi birşey etrafındaki tüyleride döküyo

Şuanda aynı şeyi
Yaşıyoruz ve birden fazla kez çıkıyor kaşıyor ve kanatıp yara açıyor bu mantar değil mantar dediler mantar aşısı yaptık 2 farklı doz ecosin kullandık geçmedi bu başka birşey kan değerlerine bakmak istiyoruz ama adam akıllı gideceğimiz veteriner hekimi yok ki sahte hepsi paracı

gokcen86

Bir kedimde de durum bu şekilde; hatta çok daha kötü. Üç mantar aşısı oldu, geçmiş gibiydi ki bu şekilde yoğun çıktı. Ecosin uyguladım sonra; pek bir etki yapmadı. Veteriner kontrol ettiğinde mantar sporunun önemsiz düzeyde göründüğünü belirtti. Yakalık kullanmamı şiddetle önerdi; ayrıca RIF isimli ilaçtan verdi.
Bence de görsel olarak mantara benziyor. Paraziter bir durum da söz konusu olabilir. Veterinerimiz hormon testi önerdi de isim olarak belirtmediği için yanlış yönlendirmek istemem. Yakalık denemenizi öneriyorum.

Okan3439

Evet geçmiş gibi oldu tekrar nüks etti haftasonu veterinere götürücem bi arkadaşım travazol uygulamamı söyledi bu süre zarfında dün sürdüm bakalım ne olucak.