Kedi İdrar Yolu

Berrefilizzz

Merhaba vibrac mama ve kotervin kullanıyoruz çişini gidip yapıyor bu süreçte ciş yapması sürekli iyi birşey mi

12 CEVAP

Cennet29

Kedilerinde kristalleşme yaşayan arkadaşlar? Kedileriniz de kaç yaşında başladı bu proplem ve hangi marka mama yada yiyecekle beslediniz? Yazarsanız bizde önlem alalım

Gamzecs

damla damla mı yapıyor yoksa normal mi?

Berrefilizzz

Normal yapıyor ama su içtikce ve mamasını yedikçe gidip yapıyor idrar yolu kristal çıktı iyiye işaret mi merak ettim

Gamzecs

bizde aynı sorunu yaşadık fakat hiç sık sık gitmedi siz yine de hekiminize bir danışın daha sağlıklı olur

Trifane

Gayet normal. İlaclari kullanmaya devam edin. Normale dönüyor. Aynı sorunu 4 defa yaşadım her erkek kedimde.

Berrefilizzz

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için @Trifane veterine sordum normale dönüyor dedi çok teşekkürler cevabınız için içim rahatladı 💖

Trifane

Tabi bu süreçte bolca su içmeli. Kotervin zaten bolca çişe cikmasini sağlıyor.Ayni zamanda idrar yollarini temizleyerek kristallerin çözülmesini sağlıyor.

gece18

Evet normale dönüyor. Bu sorunu yaşamadan önce hangi mamayı kullanıyordunuz? Ve yaş mama alımı yapıyor muydunuz?

Berrefilizzz

Sizin kediniz kaç günde iyileşti acaba ve bize 5 gün iğne vurulcak

Berrefilizzz

Sizin kediniz kaç günde iyileşti acaba ve bize 5 gün iğne vurulcak

Berrefilizzz

Sizin kediniz kaç günde iyileşti acaba ve bize 5 gün iğne vurulcak

Berrefilizzz

@Gece18 merhaba n&d kısır tavuklu ve narlı