Kedimin Irkı Ne

Anket

British shorthair
(8 oy)
Tekir Kırması
(4 oy)
Diğer
(3 oy)
Toplam (15 oy)

Merhabalar kedimin ırkını bilmiyorum veteriner british dedi fakat çevremde ki insanlar tekir kırması suratı aynı tekir diyor yardımcı olursanız sevinirim

9 CEVAP

mehtapkaplan

Cinsi Chartreux

Verda59

Mavi rus kedisine benziyor karakter özeliklerimi okumanızı tavsiye ederim eğer uyuyorsa onaylabilirsiniz ...

Maalesef ikisine de baktım ama ne karakterleri ne de tipleri uyuşmuyor chartreuxla az bir uyumu var 😕

Feazeeeee

Russian Blue'ye Benziyor

KimJeongguk

Scottish Straight Blue.

Melisao

Burnu basık mı?

Ozlemcakil

Ne farkederki tekir kirmasi olsa

LilaMiaLuna

Russian blue ve british shorthair kırması gibi