Merhaba, 3 Kisilik Bir Karavanda Benim İle Birlikte Gezip Dolaşabilecek Bir Can(Kedi Veya Kopek)

Karavanda (8 metrekare) bakabilecegim bir can tavsiyesi almak istiyorum. Kedi yada kopek dusunuyorum ama hangisinin uygun ve sadik(kacmayacak) olacagi konusunda bir bilgim yok. Tesekkurler...

4 CEVAP

HaydutveNazli

köpek kulağa daha sadık ve kaçmayacak gibi geliyor. yürüyüş yaptırırsınız size yoldaşlık eder ama kediye 8metrekare yetmeyebilir, 8 m2'ye koyacağınız kum sizi rahatsız edebilir ve çoğu kedinin sağı solu çok belli olmuyor. takip ettiğim bir karavan sayfası vardı kedileri kaçtığı için 2 gün aramışlardı ki cins ve sakin bir kediydi.

Verda59

Köpek herzaman daha sadıktır gitsede geri döner ama kediler için ayni diyemem malesef...

theyusra

bu biraz size bağlı, ama karavanda yaşayacak bir arkadaş arıyorsanız asla yavru almanızı önermem çünkü asla ele avuca sığmıyorlar. biraz sakinleşmiş olmaları sizin için daha iyi olur bu da en az 1 yaşını doldurmuş olmaları anlamına geliyor :)

gece18

Kedi size eslik edemez bence. Bence en iyisi köpek.