Kedim Heryere İşiyor

2 yaşındaki dişi tekir kedim lokum heryere idrarını yapıyor. Kızgınlık döneminde şuan. Karbonat sirke hepsini denedim amonyaklı ürün kullanmadım. Bu sorun iyice çığrından çıktı lütfen yardım edin....

7 CEVAP

Düşünüyoruz ama etrafa idrar yapması kesilmez demişti veteriner

Breda

Kısırlaştırmak?

Breda

Bizimki küçük olduğu için kısırlaştıramadık.. ığne kullandık bir defaya mahsus mecburen.. o da her yere işiyordu.. iğneden sonra hiç yapmadı.. kızgınlıktan dolayı yapıyor.. bence kısırlaştırırsanız rahatlar..

Ve idrarını erkek kediler gibi püskürterek de yaptı dün

Breda

Kısırlaştırmak tek yolu.. bir haftada kaç yorgan yastık gitti sayamadım ben..neyseki düzeldi..

Bizim kızımız heryere bulduğu heryere yapıyor yeni kum aldım geçen gün parfümlü de değildi geçti koltuğun köşesine işedi

Artık işemediği günler seviniyordum geçen seneki kızgınlık döneminde böyle şeyler yapmamıştı inşallah geçer bu durum