Kedilerde Mantar

Zeynepbt

Arkadaşlar kedim aşırı stresli. Her şeyi stres yapıyor ve bu sebeple mantar çıkarttı. 5 aydır mücadele ediyorum. Bitiyor tekrar başlıyor. Stresini gidermek için ve kökten çözmek için ecosin, bitkisel kürler dışında bir öneriniz var mı?

3 CEVAP

Cemalchief

Stres ile mantar bagdastiramadim, egzama olabilir mi acaba dediginiz?

Tarcinnn06

Kan sayımına baktırın anemi olabilir baticon ve beyaz sirke ile günde üç defa pansuman yapın benim kedim böyle iyileşti

Superisi814

Merhabalar,
Eğer kendinizde mantar varsa , bilginiz olsun tavuklu mamayı kesmeniz gerekir.Ustelik bazı farklı aromalı mamaların içinde, ciddi anlamda tavuk olabilir .Dikkat ediniz .