Kedi İçin Kum Markası Önerirmisiniz?

guineapigela

kedim için bir kum markası kullanıyordum memnun olmadım bana iyi ve kaliteli bir kum onerirmisiniz lütfen

7 CEVAP

BeyzaElmas

ben kedime van cat kullanıyorum ve memnunum.şimdi van cat azaldı ve bu yüzden de yeni kum almak zorunda kaldım.ben internetten alıyordum fakat migrosta bütün evcil hayvan eşyalarında indirim olduğunu duyunca gidip ordan mırmır aldım.daha kullanmadık fakat önceden kullanmıştım ve güzeldi.umarım yardımcı olabilmişimdir. :)

BanuYuzgec

Ben ever clean kullanıyorum koku yapmıyor, topaklaşması da iyi ama fiyatı biraz yüksek

aleyn

burada okudugum kadarıyla *********nın kumlarından memnun olan çok kişi var kullanmadım ama evdekiler bitince denemeyi düşünüyorum ben de.. bi bakabilirsiniz.

zuhall

tigerino canada ve everclean
everclean ozellikle multicati guzel gayet memnunum.

eltarcin

En iyilerden birisi Ever Clean. Ama biraz pahalı :/ Onun kadar iyi olmasa da yeterince iyi olan (SaniCat'ten daha iyi) *********'nın ince taneli kumunu öneririm. Fİyat - Performans açısından hiçbir kum onu geçemez diye düşünüyorum.

Gamzeyldrm

Ben ever clean kullanıyorum çok memnunuz

nyssa

ever clean pahalı ama guzel topaklaştığı için ziyan olmuyor tavsiye ederim,ben lavantalı olanını kullanıyorum