Mır Mır Kedi Kumu Kullanan Var Mii ???

dilex

Mirmir kedi kumu migroslarda %50 indirim de acaba tecrube edip memnun kalan var mi?

8 CEVAP

Reyaura

Ne kadar ki bende bakiyim:D

BeyzaElmas

ben kullandım 10 ltsini 20 liraya aldım ince,topaklanıyor ben memnun kaldım deneme amaçlı 5lt si var onu alabilirsiniz

yasement

8 kusurdu galiba ben de gordum migros indirimi var mama ve kumlarda

Reyaura

5 kgsimi 8 lira suan 6 kedi varda yetisemiyorum mubareklere

BeyzaElmas

yasement yanlış hatırlamıyorsam 8 liralık olan gizmo adında bir kumdu hiç kullanmadığım için güvenemedim

yasement

5 litre aynen. Olabilir ona denk gelmedim mir mir da o fiyatta biseydi

aliberken

Migros sanal marketten fiyatlara bakabilirsiniz.
5 lt kum 8.45 tl.
10 lt kum 14.95 tl.

ursaminor

Mırmır eskiden çok iyiydi ama sonra çok çamurlaşmaya başladı.
Toz ve çamurlaşma sorunu var, bilginiz olsun.