Kısırlaştırma Kararı

İyi günler petlebi ailesi. Erkek kedim sahipleneli 2 hafta oldu 1 yaşında her gün sağa sola sadece işiyor ama haricen kumada işiyor. Çocuğu arkadaş kısırlaştır dedi. Eğer kısırlaştırırsam bu huyu geçer mi kısırlaştırma öncesi ve sonrası beni ne bekler acaba

5 CEVAP

HaydutveNazli

veterinerle görüşüp uygun gördüğü zaman hızlıca kısırlaştırın

Cook

Ev değiştirdiği için stresten yapıyor olma ihtimali de var.Kızgınlıktan yapıyorsa kısırlaştırdıktan bir süre sonra düzelecektir.Fakat stres kaynaklı sistit oluşumu varsa farklı bir tedavi sürecine gireceksiniz demektir.Bir daha dışarıya idrarını yaptığında şırıngaya çekerek kliniğe götürün,öncelikle idrar analizi yaptırın bence.

Ama genelde süngerli alanlara yapıyor ve herhangi bir ağrılı işeme belirtisi göstermiyor

eyl

kısırlaştırmalısınız fakat kısırlaştırmadan önce gerekli testleri kontrolleri yaptırın lütfen ben bu konuda bilgi sahibi değildim kızımı kaybettim ihmale gelmiyor aklınızda bulunsun

Beso54

Zor bir karar tabiki ama bence kısırlaştırmak en doğrusu