Pireler Sardı

Muslera

Anket

Evi İlaçlat
(8 oy)
Pirenin Çaresi Yok
(1 oy)
Pire Tasması Al
(0 oy)
Toplam (9 oy)

Maalesef köpeğim pirelerden çok rahatsız. Ayrıca evi de istila etmiş durumdalar. Köpeğime o kadar pire ilacı yapılmasına rağmen gittikçe fazlalaşıyorlar. Evi ilaçlatsam faydası olur mu ?

9 CEVAP

Hbozkurt89

Dış parazit damlası yaptırın bit pire kene kalmaz

Hbozkurt89

Ve köpeğinizi bi traşlatın bi rahatlasın hayvan pire içinde tasma falan hikaye bunu bilin veterinerlik okuyanlar nasıl bitiriyor bilmiyorum ama ben Belçika kurdu 2 tane köpeğim var bu zamana kadar hiç bir sorunları çıkmadı neden çünkü kendim yapıyorum aşılarını herşeyi aynı zaman köpek eğitimcisiyim veterinerler kasaptan başka birşey değil para TUzağı şunuda söylüyüm size pirenin en güzel yanı damla köpeğini traşlatmak istemiyorsanda önce yıka köpeği sonra kurumasını bekle sonra damlası var boyundan damlat mama içinde Önerim royal canin bunuda bi değerlendirin pahalı tabi ama köpeğe başka takviye vermeye gerek Yok ve köpeğinde böyle sorunlar yaşamazsın

akitalove

Veteriner bana pire tasmasini köpek ve evin ici temizlendikten sonra ise yarar demisti

akitalove

Bide renksiz olanlari tercih edin

huseyin1

öncelikle mutlaka evi ilaçlatmanız gerekiyor hemde 2-3 gün üst üste sonrasında köpeğinizi bit bire şampuanları var köpekler için onunla güzelce yıkayın tüm bitini piresini döksün yıkayıp kuruladıktan sonra bit pire tasması takın ve yıkadıktan 10 gün sonra ense damlası uygulayın yıkar yıkanmaz uygulanırsa ense damlası özelliğini kaybeder tabi tüm bunları yaparken köpeğinizin dışarda gezdiği park bahçe oralar neresiyse oraları da ilaçlatın öyle bir imkanınız yoksa oralarda gezdirmeyin devam eden süreçte ise dış parazitini asla ihmal etmeyin yattığı yatakların temizliği ve ilaçlanmasınıda düzenli olarak yapın

Muslera

**Cevaplar için teşekkür ederim öncelikle.
1- Evi iyice ilaçlattım.
2- Yarın götürüp traş ettirip yıkatacağım.

Umarım sorun hallolur ...**

Bilgos

pire tasması almayın işe yaramıyormuş çoğunlukla

Bilgos

bize de pire gelmişti yazın hele acayip geliyo dikkat edin

Bilgos

bize de pire gelmişti yazın hele acayip geliyo dikkat edin