Hiç Kaybolan Kedinizi Bulduğunuz Oldu Mu?

kedicibirey

Benim sokakta beslediğim bir kızım vardı, bu kızım senelerdir benimle idi. Fakat doğum sonrası garipleşti. Akşamları yemek vakti bile sokağıma gelmiyordu. Bende onu bir kere takip edip neredeyse 1 km uzaktaki yuvasını buldum. Oraya yemek bırakıyordum hep. Sonra yavrular orada ama kendisi yine günlerdir yoktu ve de yine sokağa da gelmiyordu da hiç. Bende tam umudu kesmişken bir gün geldi ama halsiz, ölü gibiydi. Tabi maddi durumum yok diye belediye veterinerine verdim. Bu kedinin üç yavrusundan biri de anne ile birlikte, anneyi takip ederek bizim sokağa geliyordu hep. Diğer iki kardeşe de mama götürmeye devam ediyordum. Ta ki oradaki abla bahçesinde onlara bakana kadar. O anneyi takip eden tek yavru ise şimdi kocaman oldu. O da annesi gibi. Buralardaki kedilerle anlaşamıyor ve uzaklara gidiyor. Genelde o kardeşlerin oralara gidiyordu. Ona özel mama götürüyordum hep. Ama o da son bir haftadır yoktu. Bende umudu kesmiştim. Ama geçen gün normalde geçmem o yoldan ama motorla geçeyim dedim ve köşeyi döner dönmez o beni bende onu tanıdım.

Bu da benim hikayem işte... İçimden geldi yazayım dedim. Kızımın emanetiydi o yavrusu bana. Çok şükür...

2 CEVAP

Ahraz

Kayboldu bende adını seslenerek bulabildim.Adini bağırınca hemen seslendi bana.cok duygulanmistim

Ahraz

Kayboldu bende adını seslenerek bulabildim.Adini bağırınca hemen seslendi bana.cok duygulanmistim