Veda Marka Tüy Yumağı Önleyici Malt

Sezgek

Arkadaşlar herkese merhaba deprem nedeniyle evimizden apar topar ayrıldığımız için hiç bir şeyimizi yanımıza alamadık sonunda şükür ailemin evine ulaştık vet de tüy yumağı önleyici olarak veda marka malt aldım ana çok sıvık ve yağlı bir yapısı var daha önce kullanan oldu mu yapısı böyle mi yoksa bozum olabilir mi oda sıcaklığında ki kıvamı bu bu arada

4 CEVAP

gozdeyilmaz

Vedayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz evet oda sıcaklığında böyle yağlı çok yumuşak bir kıvamı oluyor. Veda çok iyi bir malt ama tadını çok sevmiyorlar yani tüpten pek yemeyebilir o yüzden size tavsiyem buzdolabında tutun parmağınıza sıkarak yedirmeye çalışın

veda çok iyidir ama nedense hiç bir kedi sevmiyor. oda sıcaklığında çok cıvıktır iyi sallayın kullanmadan önce. buzdolabına konur mu bilmiyorum veterinere bir sorun.

Sezgek

Çok teşekkür ederim cevabınız için evet yemedi gerçekten sevmedi mamasının üstüne sıktım alayım bari onları dediğiniz gibi yapayım çok teşekkür ederim

Sezgek

Bugün dolaba koydum parmağıma sokup ağzının içine koydum en kolay yemesi öyle oldu zaten parmağıma aldığımda bile hemen cıvıyor vete sormak aklıma gelmedi bir sorayım sıkıntı olur mu diye teşekkür ederim bilgi için