Hollanda'da Örnek Yasak

aslihan_e

Haberi buradan izleyebilirsiniz (Hâlâ izlemediyseniz)
Bu zamana kadar aramızda bilmeden bu cinsleri almış olanlar olabilir ama artık lütfen bu hayvanların dünyaya 1-0 geride geldiklerini kabul edelim. Bu SMA hastalığına sahip çocuğunuz olacağını bile bile hamile kalıp doğurmakla aynı şey. Biz almazsak üretim de ona göre azalır. Satın almayı bırakın evde doğum yaptıran, çiftleştiren arkadaşlar, sorunsuz olduklarını savunanlar, madem öyle neden Hollanda yasaklıyor? Keşke bizde de yasak gelse.

1 CEVAP

simbakedi

saniyorlar ki bu irklar onlar kisirlastirirsa son bulacak :D kendilerini cok degerli gordukleri icin oluyor bunlar. sahilde kum tanesi olduklarinin farkinda degiller