Kedim Sürekli Mama İstiyor..

hazalaydin

Merhaba. Kedim kısır erkek ve 7 kilo şuan. Acana kullanıyorduk uzun bir süre daha sonra sanabelle kısır mamaya geçtim yağ oranı az kilo kontrolü sağlasın diye severek tüketti ama kepek yaptı tavuklu mamalar yaramıyor. Bizde acanadan önce kullandığımız nd somunlu kısır mamaya geçiş yaptik. Ama sürekli mama istiyor 75 gr veriyorum hatta 75 gr mi 3 e bölerek sabah öğle akşam veriyorum ama sanki doymuyor

1 CEVAP

hazalaydin

Su an obez sınıfında tosun kilo almasın diye uğraşıyorum hatta versin diye sürekli koşturuyorum oyun oynuyorum ama bana misin demiyor evde mama diye terör estiriyor vermeyince yüzümü kemiriyor