Kedi Eşleşme Sonrası Kusma Ve Dışkı Problemi

Dişi kedim eşleştikten 7-8 gün sonra günde 1-2 defa kusmaya ve dışkısını dışarı yapmaya başladı. Bu normal midir yoksa bir problem mi var? Tecrübe eden varsa bilgi verebilir mi?

5 CEVAP

Balimlilac

Çiftleştiği kedide bir rahatsızlık varsa kedinize bulaşmış olabilir. Günde 1-2 defa kusmak elbette normal değil. Kediler insanlar gibi hamile kalınca kusmaz.

Emirrckr

Çiftleştiği kediden hastalık kapmış olabilir.

aslihan_e

Hamile kedi kusmaz, illa ki bir rahatsızlığı vardır. Dışkısını dışarı yapması da bir sorun olduğunun göstergesi. Onlarca hamile kedi baktım, kusmuyorlar.

Fistikpasa

Hamile kalınca kediler kusar. İki ihtimal var ya hastalık kapmıştır ya da hamile kalmıştır ama dışkı konusunda bilmiyorum en iyisi veterinere götürmek

LilaMiaLuna

Bende diğer kediden hastalık kaptığını düşünüyorum iyi bir vet e götürün belki daha ciddi bir sorundur