Balık Yemi Yedi

Beyzakumsalll

Arkadaşlar evime ilk defa balık geldi kedim balıklara bisey yapmıyor sadece izliyor ama balık yemi ortalarda yok galiba kedim balığın yemlerini yedi bisey olur mu resimdeki yemin aynısı ve aynı miktar

8 CEVAP

zeynepgurgen

İçeriğinin bilindiğini sanmıyorum. Resimdekinin aynısı olduğuna göre büyük ihtimalle açık yem.

Anonymus827062

Bir şey olmaz merak etmeyin. O yemin içeriği balık ve kurutulmuş karides unundan imal edilir. Gofret yem diye tabir edilir ve hiçbir sorun teşkil etmez

Feronia

İçeriği ne?

Beyzakumsalll

@feronia , @zeynepgurgen evet içeriğini bilmiyorum ne yazık ki

Beyzakumsalll

Şimdi buldum bi miktar yemiş ayrıca saklamış yerken buldum güleyim mi üzüleyim mi bilemedim. Hepsini yememiş bi miktar yemiş

Feronia

Bir şey olacağını sanmıyorum. Kusabilir ve ishal olabilir en fazla, zehirlenme falan olmaz.

Evet kusabilir sonucta balik yemi iyi ki hepsini yememis:)

guineapigela

ciddi birşey olmaz ancak kusma vb oluşabilir Endişe etmenize gerek yoktur: ;)