Yarı Zamanlı Ev Kedisi

pistan32

Sizce bir kedinin gunduzleri gonlunce dolasip aksamları uyumak icin eve gelmesi doğrumu?Çocuklugumdan beri bu sekilde kedi besleyen bi cok insan gordum hatta komsumuz parazit ilacı bile yaptırmiyor kediside kendiside gayet saglikli.Yorumlarda kısır olmayan bi kedi icin cok yanlis bi durum oldugu soylenicek muhtemelen ama genel bi soru sordum kısır kediler icinde gecerli

31 CEVAP

pistan32

Özgürlüğüne düşkün bi hayvanı tasmayla dolaştırmak bana çok suni geliyo

dollfacepersian

Geliyor aklıma*

pistan32

Zeynepgürgen tasma kadar deyil

pistan32

Daha mutlu olabileceği bi yaşam tarzı arıyorum kuru mama yemekden mutsuz olacağını sanmıyorum :)

pistan32

Zorunlu olduğunu düşünmüyorum bu soruyu buraya yazma amacım farklı fikirler okumak herkes kedisini tasmayla gezdirmiyodur heralde

pistan32

Zaten problem alışık olması hasta oldukdan sonra yardım etmek için eve aldım sonra gönlüm el vermedi sahiplendim

pistan32

Uyumadığı zamanlarda dışarı cikmakdan baska hic bi amaci olmuyo surekli cam kapi balkon acik nereyi bulursa cikmak icin cabaliyo

Mukaddess

Kısır değil mi kediniz ?

pistan32

Hayır

pistan32

Ama sokaga aliskin kedilerin cogunun kısırlastirildikdan sonrada aynı seyleri yaptigini okumustum bi forum sitesinde

pistan32

@Mukaddess sonunda bekledigim empati :)tesekurler

pistan32

Komik

pistan32

Dalga geçmek için cevap yazmayın lütfen Benle aynı seyleri yasamış tecrübe sahibi insanlardan fikir almak istiyorum.Ayrıca elimdeki tüm imkanları kullanıp sabah akşam pistanı iylestirmek için ugrastim böyle bi muameleyi hakketmiyorum.

Benim kedimde bazen öğlen bazen 8.30 gibi çıkıyor dışarıya okula giderken aksam ustu geliyor ama ben bundan memnun değilim aklım ona gidiyor ama alıştırmak için yapabileceğim bir şey yok bence cikmiyosa veya hiç cikmamissa en güvenli olanı ev en azından araba ya da kötü insanlar yok

pistan32

Sanirim ben anlatamiyorum kedim ev ortamina alisik degil sadece insana alisik hasta oldugunda iylestikten sonra eski duzen sokakta beslemeye devam ederim diye dusundum ama tekrar hasta olmasin sokakta diye sahiplenmeye karar verdim hastayken hayvanin yerinden kalkicak hali yoktu wma iylestikden sonra yemegini yiyip biraz kendini oksatip dışarı cikmak icin butun imkanlari zorluyo iki haftaya yakindirda da bu boyle devam ediyo bu soru basligin acma amacimda belki bu tarz seyler yasayan sonra olumlu sonuc alan insanlarin tecrubelerini almakti