Kedimden Akıntı Geliyor

Fidel0

Dişi kedimin poposundan kahvemsi bir akıntı geliyor neden olabilir anne kedi bir yavrusu var emzirdiği iki aylık.

2 CEVAP

Emirrckr

Bencede kliniğe götürün,
Normal bir durum değil.
Doğumdan hemen sonra nadiren de olsa rastlanır ama yavrusu 2 aylık diyorsunuz epey zaman geçmiş.
Veteriner hekimin görmesinde yarar var.
Ve yukarıda da dedikleri gibi rahimle ilgili bir sıkıntı çıkması olası.
Gerekli görülürse rahim alınabilir..

Anonymus985465

Dişi yavrumun cinsel organından benzer akıntı vardı. Doğru hatırlıyorsam Pyometri teşhisi kondu ve acil tüm rahim alındı.
Vakit kaybetmeden kliniğe götürün