İç Dış Parazit Damlası Orijinal Mi Yardımcı Olabilir Misiniz

dilanbulent

Ben bir veteriner kliniğinden Advantage Multi ismindeki iç-dış parazit damlasını aldım. 100 liraya satın aldım geçenlerde. Petlebi'de rastgele dolaşırken Advantage Multi başlıklarına baktım, 28 temmuzda birisi başlık açmış 200 lira olduğunu söylüyor. Tam 7 ay önce 200 liraya satılan şeyi ben nasıl 100 liraya aldım anlamadım, içime kurt düştü. Ben bu damlanın orijinalliğinden nasıl emin olabilirim nereyle iletişim kurabilirim yardımcı olabilir misiniz

8 CEVAP

dilanbulent

Baktığım başlık buydu bakın 200 liraya satılıyormuş daha 28 temmuzda

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/136910-advantage-multi-nereden-alinir

Melodi-Sora

Öncelikle elanco advantage multi’nin tekli fiyatı zaten yaklaşık olarak söylediğiniz fiyat. Paket olarak almadıysanız fiyattan şüphelenmenize gerek yok. Yine de şüpheniz varsa damlanın üzerindeki seri numarasını elanconun sitesinden sorgulayabilirsiniz.

dilanbulent

Elanco'nun sitesinde ne yazık ki bulamıyorum o kısmı...

Melodi-Sora

Çoğu klinik ilaç fiyatına değil uygulama fiyatına satış yapıyor. Ecza deposundan alabilecek bir sağlık profesyoneli olsanız fiyat çok daha uygun.

Melodi-Sora

İletişim bilgilerinden mail adresine yada sosyal medya adreslerine doğrudan sorabilirsiniz bu durumda. Bunun dışında ülkede yer alan yada üretilmiş olan ilaçların da seri numaraları kayıtlı olmalı ancak evcil hayvanlar için olan ilaçların seri numaraları tarım ve orman bakanlığında mı yoksa sağlık bakanlığında kayıt altında tutuluyordur emin değilim.

worldofcats

şu an bayerin sadece dış parazit damlası bile 150 tl, multi genelde iki katı oluyor fiyat olarak iç-dış olduğu için

dilanbulent

@worldofcats Vallahi ben de anlamadım yani bu kadar ucuza almış olmam biraz kuşkulandırdı beni. Adamların sitesi ingilizce, doğru dürüst bir iletişim maili falan da bulamadım. Ne yapacağımı bilemiyorum şu an

Ahraz

Fiyatlar markadan markaya değişiyor.Bazilari bir hafta koruyor bazıkötü 3 ay