Kırmızı Kaka ?

kedianasi

kedimin tuvaletini yeni temizledm kakası kırmızıydı yediklerinden dolayı olabilirmi kan gibi bişey yoktu bilmiyorum ama kırmızı renkliydi

8 CEVAP

Zeynepker

ciddi birşey olabilir veterinere sormanızda fayda var.

Kan mi yoksa yedigi bir sey mi bunu siz bilebilirsiniz.havuc yediyse kirmizi olmasi normal.ama kanli sekilde diskilamis olabilir diskiyi veterinere goturun isterseniz.

MehmetDMerlin

Kaka sorunu devam ederse kesinlikle veterinere gidin kakasını da gösterin umarım sosistendir. Bir de tuvalete gittiğinde gözlenleyin tuvaletini yaparken yeni yaptığı zaman daha kolay anlarsınız

kedianasi

dün sosis yemişti bugn baktığmda normale dönmüştü çok şükür

Elifkyyy

Benim kedimin de mamasını değiştirdim kırmızı gibi kakasını yaptı mamadan olabilir mi çünkü mamasındada kırmızılık var

benim kedimin maması yok diye sosis verdim kırmızı kaka yaptı ( umarım sadece sosis yüzündendir)

Ozge00

Sosis salam sucuk gibi şeyler vermeyin kedilere.

Firuzecik

Yıllar önce 1 gün için bi köpekcik baktım sahibi hep sosis veriyordu biz de öyle verdik dısarı tuvalete çıkınca dışkısı bildiğin sosis rengindeydi. Büyük ihtimalle sosistendir