Go! ??

miyav321

Kısır kedim için Go! mama kullanabilir miyim?

18 CEVAP

miyav321

oradan alışveriş yapmadım applaws kullanmayı da hiç düşünmedim. sizce kısır kediler için uygun mu?

aleyn

teşekkürler. applawsda gördüğüm en çok çeşit burada fakat site hakkında pek bi yorum göremediğimden emin olup sipariş verememiştim. ben diğerlerine ek olarak **************.com ve *********.comdan alışveriş yapıyorum özellikle nd de en uygun fiyatlar genelde *********da oluyor iki siteden de memnun kaldım. ayrıca ben de bu konuda tam bir ölücüyüm. yalnız değilsin :) indirimleri takip edip ona göre alışveriş yapıyorum, kullandıgım urunler nerede en uygunsa indirim falan da denk getirip ordan alıyorum gibi.. çünkü kedimizin ihtiyaçları için ayırdıgımız bi bütçe var aylık\yıllık onu en verimli şekilde kullanmaya çalışıyorum..

SelinTuksal

go! yerine naturea kullanabilirsiniz, ama go! kullanırsanız da sıkıntı yaşamazsınız büyük ihtimalle.