Go! ??

miyav321

Kısır kedim için Go! mama kullanabilir miyim?

18 CEVAP

ursaminor

petlebi
*********
*******

bunlar benim sürekli alışveriş yaptığım siteler. Hepsi de güvenilir, hızlı ve çözüm odaklı. Bazen bazı ürünler bir yerde ucuzken diğerinde pahalı olabiliyor. O yüzden hepsine bakıp en ucuzundan alıyorum ben şahsen. Ayrıca bazı ürünler yalnızca bir sitede oluyor. Mesela instinct veya applaws marka. Bunları da dönemsel olan büyük indirimlerden toplu alıyorum.
Bu sitelere skt nedir diye sorduğunuzda yanıt da alabiliyorsunuz.
Ayrıca dönem dönem gayet güzel indirim kodları geliyor üyelere. Bunlardan faydalanarak çok inanılmaz pahalı ürünleri çok çok ucuza alabiliyorsunuz. Örneğin ben 500TL civarındaki bir yatağı (biriken puanlar ve büyük indirimle birleştirerek) yalnızca 80TL'ye almıştım :)

ursaminor

Ben hiç alışveriş yapmadım bu siteden Aleyna.
Bu yazdıklarım dışında sadece petzimodan iki kere alışveriş yaptım. Çok fazla seçenek olmadığından da pek tercih etmiyorum orayı. Ama imac sebil ve petsafe tasmayı normalden çok ucuza almıştım oradan.
(Ay donanımhaber ölücüsü kadar cimri olmuşum ben sanırım artık ahahahahahha yakında bim teyzesi de olurum :P )

eltarcin

Go! kısır kediler için önereceğim bir mama değil. Yaklaşık fiyata; Naturea, Now Fresh alabilirsiniz.

miyav321

ursaminor çok teşekkür ederim güzel cevabınız için =)

aleyn

mamageliyor.comdan hiç alışveriş yaptınız mı acaba? applaws en çok çeşitleriyle orda var görünüyor.

aleyn

kısır kediler için genelde naturea ve now fresh tavsiye ediliyor go sanırım daha hareketli enerjisi yüksek kediler için.. applaws iyi bi mama ama kısır kedilere uygun mu bilmiyorum ama applawsın konserve mamaları çok güzel deneyebilirsiniz. ursaminor applaws ı yazdıgı için ve en çok çeşit de bu sitede oldugu için sordum ben de..

miyav321

teşekkür ederim yaş mama Instinct alıyorum

miyav321

teşekkür ederim

miyav321

Fikri olan yok mu?

miyav321

fiyatları dediğiniz gibi yaklaşık değil aslında

eltarcin

Daha dikkatli inceleyin derim.

miyav321

incelediğim için bunu söylüyorum

eltarcin

Funda Hanım, kendim bir daha inceledim ve Go!'nun 1,8 kg'lik bir çeşidinin 90tl, Naturean'nın 2 kg'lik bir çeşidinin 110tl olduğunu gördüm. Ben mi yanlış baktım? Sorun bende mi? Anlayamadım.

miyav321

çok çeşitli fiyatlar var ve açıkçası sizin dediğiniz gibi nispeten daha ucuz olan yerler şüphe uyandırıyor tazelik, skt açısından. asıl sormak istediğim bu daha ucuza satılan yerlere ne kadar güvenebilirim ya da güvenebilir miyim?

eltarcin

Benim bu söylediğim siteler *** ve *********. İki site de gayet güvenilir. İkisinden de alışveriş yaptım. Son kullanma tarihi geçmiş bir ürün gelmedi bana.