Kedim Mantar Üstelik Şimdide Uçuk :(

Eschu

iyi akşamlar herkese öncelikle. Benim 6 aylık tekir erkek kedim var ve 5 aydır mantar hastalığı var ve tedavi olduğu halde geçmiyor üstelik hiçbir aşısını da yapmadılar mantarı çoğalır diye mantar aşısı yapmayalım bir anda yükleme yapmayalım diye ilk dozunu yaptı bir aydır bekletiyor sürekli gelgit yapıyoruz.şimdide ağzının kenarında beyaz bir uçuk olduğunu düşündüğüm yuvarlak bir şey çıktı. İzmir de Gaziemir ve yakın çevrede güvenilir veteriner yada yardımcı olabilecek bir fikri olan varsa yardımcı olabilir misiniz?

4 CEVAP

Reyyanhan

Sirinyer de Venüs veteriner kliniği var. Oraya gidebilirsiniz

Reyyanhan

Sirinyer de Venüs veteriner kliniği var. Oraya gidebilirsiniz

Tugbabilginer

Mantar için oceral sprey kullanabilirsiniz çok iyi geliyor

Masisko10

Benimde kedim şuanda mantar hastalığıyla boğuşuyor.3 gün önce veterinerimize uğradık ve çoğunun geçtigini ifade etti.ben sabah akşam travakort diye mantar kremi kullanıyorm veteriner iki hafta daha kullanmamı önerdi belki yardımı olur kremin