İshal?

Nurbaran

Arkadaşlar daha önce kedimin ishal olduğunu belirtmiştim. Her gün ev yapımı yoğurt veriyordum ondan kaynaklı olabilir mi diye yoğurdu kestim takip ettim ishal durumunu. Az önce baktım da dışkısını yaparken önce kıvamı koyu oluyor sonradan sıvılaşmaya başlıyor. Buna ishal diyebilir miyiz?

4 CEVAP

Sutunannesi

Aynı durumu bizde yaşıyoruz maalesef şu an. İlk başta katı geliyor daha sonra sıvı gelmeye başlıyor. Ama bizim sıvı kısımda hafif kan oluyor bence bir dahaki dışkı yaptığında dikkatli inceleyin belki kan gözlemleyebilirsiniz. Veterinerimiz bu duruma bir parazitin sebep olabileceğini söylemişti ve antibiyotik kullanıyoruz şu an :(( geçmiş olsun

Sutunannesi

Biraz gözlemleyin yani eğer bu durum devam ederse bir danışın veterinerinize bence. Çok geçmiş olsun :((

Nurbaran

Dikkatli baktım ama bişey göremedim umarım öyle bişey yoktur.. Çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda iyileşir :((

Nurbaran

Çok teşekür ederiz :/