Malt Önerisi

Kedikaram

Malt önerebilir misiniz. Supra vet marka malt nasıl? Kullanan var mı?

11 CEVAP

Vet's plus kullanıyorum. çok severek yiyor. tüy kusma hiç yaşamadım. gimcata bence o kadar para vermeye gerek yok hem internet üzerinde sahtesi çok var güvenemiyorum açıkçası

LilaMiaLuna

supra veti denemedim ancak en iyi maltlar bolovia,Gimcat,veda bunlar çok iyi maltlar

dilanbulent

Trixie benim kedimin severek yediği tek malt markasıydı. Ama bir maltı sevmiyor diye çöpe atacak da değilim. Benim gibi birçok kişinin kedisi belirli maltları sevmiyorlar zaten. Yaş mama vereceğim zaman malt macunu içine sıkıp karıştırarak yiyor. Şu an Diafarm markasını kullanıyorum, performans olarak en memnun kaldığım malt bu oldu sanırım. Dışkısından çok net bir şekilde görünüyor çıkardığı tüyler. Yani Trixie veya Diafarm öneririm şahsen. Onun haricinde Gimcat de çok iyi bir markadır.

Defneerbil

Ben gimcat kullanıyorum çok memnunum.

Defneerbil

Ben gimcat kullanıyorum çok memnunum.

Coconutbey

Vetsplus biofeline

Yasemin74

Gimgat kullanıyorum memnunum. Fakat internet üzerinden alıcaksanız cok dikkat etmelisiniz sahte ürünler cok fazla çünkü

Cennet29

Zoovital deneyebilirsiniz

Ozgvl

Vet's Plus Taurinli Multivitamin maltı kullanıyorum uzun zamandır. İki kedim de severek yiyor.

MD

Gimcat kullanıyorum memnunum. Güvenilir sayfalardan almanızı tavsiye ederim.

Defneerbil

Ben gimcat kullanıyorum çok memnunum.