Kedi Kumu Önerisi

8 CEVAP

Bu siteden kum sipariş edip memnun olan var mı

Mmtklndr

Ben iki kez bu siteden kum siparişi verdim Reflex kumu alıyorum hiçbir sorun yaşamadım hem çok hızlı gönderiliyor hem de çok güvenli bir şekilde paketleniyor ben çok memnunum

Mmtklndr

Ben iki kez bu siteden kum siparişi verdim Reflex kumu alıyorum hiçbir sorun yaşamadım hem çok hızlı gönderiliyor hem de çok güvenli bir şekilde paketleniyor ben çok memnunum

Mmtklndr

Kusura bakmayın yanlışlık oldu telefondan link belli olmuyor petlebi sitesi için soruyorsunuz zannettim petlebiden alıyorum

ProLine kokuş kullanıyorum. Hiç memnun değilim etrafa çok dağılıyor. Koku hapsi sıfır. Acaba linkte ki siteden alan var mı diye merak ettim bayağı uygun çünkü. Birde evim çok küçük bebeğimde var dağılmayan kum arıyorum

ozlemyasavul

Sandy aktif karbonlu kumu tavsiye ederim. Hem kokuyu çok iyi absorbe ediyor, hem tozsuz, hem de topaklanması iyi.

Trifane

VanCat aktif karbonlu. En beğendiğim kum oldu. Toz yok denecek kadar az. Kokuyu çok iyi hapsediyor. Topaklanmasi çok çok iyi.

Ozlemcakil

Ever clean uzun soluklu en ucuzda uygun fiyata var