Kediler Yıkanmalımı ?

Yasemin74

Anket

Evet
(3 oy)
Hayır
(25 oy)
Toplam (28 oy)

Kendilerini temizliyorlar fakat ekstradan kedisini yıkayan varmı ?

7 CEVAP

gece18

Hayır kesinlikle yıkamayın. Kediler suyu sevmez strese girip bağışıklıkları baskılanır. Önemli bir durum olmadıgı sürece asla. Traş bile ettirmeyin depresyona girebilirler. Yaz aylarında terlerler diye bir şey yok. Kürkleri güneş ışıklarına karşı koruyor. 🙏🏼

Anonymus985465

Kediler yıkanmaz. Aksi takdirde enfeksiyon ve böbrek hastalığına yol açabilirsiniz

asıl soru NEDEN kedileri yıkamayı düşünüyorsunuz olmalı bence:(

Gamzecs

gerekmediği sürece yıkanması tavsiye edilmiyor zaten kendilerini yalayarak temizliyorlar 🥰❤️

Palyaco

Kediler suyu sevmez yikanmaz hpaw clean wipes temizlik havlusu ile silebilirsiniz

gece18

*günes ısınları olacaktı.

LilaMiaLuna

Hayır kesinlikle yıkamayın. Hem kediniz çok strese girecektir hem de hastalanma ihtimali çok fazla