Acil Yardım

azmsym

2 aylık yavru köpeğm parkeye işedi sonra kaçarken kaydımı ne oldu anlayamadık bir anda oturup ağlamaya basladı ve on sol patisi yururken sekmeye basladı yuruyemiyor ?

2 CEVAP

Robin

Geçmiş olsun ancak burada yardım edebileceğimiz bir şey yok malesef bileklerine bir zarar gelmiş olabilir biraz izleyin yarın veterinere götürün bence

azmsym

ayagını sekmesi falan duzeldi dışarda yuruyup koşmasındada bir sıkıntı yok tesekkur ederim :)