Yardımcı Olurmusunuz?

yasminackz

Bazi arkadaşlar hatirlar aylar once bidigimi kaybettim tekrardan bir kediye yuvami acmak istiyorum ama bidigin yerine baska bir kedi koyamiyoruz ailecek maalesef aynisindan ariyorum gorurseniz ulasin lütfen:) olumsuz yorum yapacaklar lutfen Yazmasin

2 CEVAP

ursaminor

O dükkanda kilitli kalan bıdık değil miymiş?
Ne oldu o kediye kurtarıldı mı bari?

Olumsuz yorum gibi algılamayın ama bıdığa benzemesi bıdıkla aynı özellikleri taşıyacağı anlamına gelmiyor. Elbette bana düşmez eleştirmek. Ama naçizane dostça bir öneri diyelim.

Sonuçta sevgiliden ayrılınca ikizini bulmaya çalışmıyoruz değil mi? :D

yasminackz

Maalesef değilmiş dukkanda birakilani da cikarttirdik bir bayan ilgilenecegini soyledi onda suan dedikleriniz hakkinda da cok haklısınız ama ne yapalim insan ariyor işte halada gozlerim yollarda ama yok