Geceleri Uyutmuyor

Korsan_35

Arkadaşlar kedi mi gündüzde uyutmasam akşam da oyun oynasam bile geceleri çok aktif doğal olarak benim odamın da kapısı açık ve beni çok rahatsız ediyor ne yapabilirim

2 CEVAP

Minminik

koştrmalı yorulmalı oyun mu oynuyorsunuz, çunkü kediler zor yoruluyor ve hemen 1 günde rutinleri değişmiyor. arka arkaya günlerde kediyi uyuma saatinizden 1-2 saat önce koşturtarak oyanamaya başlayın zaten bir süre sonra yorgunluktan pes edip bayılarak uyuyacaktır.
2. çare relax paste alabilirsiniz yine yatmadan önce biraz verirseniz uyku moduna girecektir.

Ahraz

Benimde kedim gündüzleri uyur geceleri uyanırdı. Sürekli uyandırır ilgi isterdi