Eve 2 Köpek Aldım Nasıl Alıştırırım Birbirine ?

Merhaba arkadaşlar 3 aylık rottweiler kırması var bende 7 gündür bende ve yanına bir tane sibirya kurdu aldım birbirlerine nasıl alıştırabilirim onları ?

3 CEVAP

YARDIM EDEN YOKMUĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ

lenahmet

2 köpekte tasmalı bir şekilde tanıştırın daha iyi sonuç alabilirsiniz

snkcl

Kopekleriniz zaten sosyal ise bi kaç oyundan sonra alışabileler. İlk tanıştığında birbirlerini koklamalarına izin verin ve asla kıskandırmayın. İkisine de eşit davranırsanız sorun çıkabilceğini düşünmüyorum