Kedim Akşamları Çok Huzursuz

Aile evinden iki hafta kadar önce döndüm. Orada evi yadırgadığı için akşamları sürekli miyavlıyor. Kendi evimize geldiğimiz zaman en kötü 1 hafta daha devam edip sonrasında kesiliyodu. Kendi evimize ilk geldiğimiz günlerde sıkıntı yoktu fakat şu son 4-5 gündür beni hiç uyutmuyor ve kendi de uyumuyor. Dolabın kapaklarını tırmalıyor, içinr girmek istiyor. Ya da sürekli odama gelip miyavlıyor. Yemek yemesinde içmesinde tuvaletinde bir sorun yok. Oyun da oynuyor. Sizce neden böyle yapıyor ve ben bu konuda ne yapabilirim?

4 CEVAP

Ozgvl

Kızgınlık dönemimde erkek kedilerin gece çok hareketli ve huysuz olduğunu biliyorum. Böyle bir durum olabilir belki. Ama en iyisi bir veterinere danışmak hayvanların psikolojisini anlamak bizim için kolay olmuyor maalesef. Umarım kısa sürede düzelir 🙏🏽

Ne yazık ki kedim şuan 1 yaşında ve kısır :(

Ozgvl

Anlıyorum belki sık yer değişikliği nedeniyle olabilir. Keşke onları kolayca anlayabilsek. Ama dediğim gibi bir veterinere danışın derim.

Tamamdır çok teşekkür ederim ❤️🙏🏻