Gastrit... Lütfen Yardım Edin

Gastriti olduğunu öğrenmek için kedime 8000 tL para harcadım. Normaldir, bir can besliyorsak bu gibi şeyleri öngörmeliyiz diye düşünüyorum ama gittiğim 2 veteriner de kedimin kusmasına çare bulamadı. Bilir kişi değilim, bu işin okulunu okumadım ancak artık çok yoruldum. Gastrit var, kusuyor, Antepsin önerdiler ancak işe yaramadı. Famodin deneyeceğim 20 mg'ı 4'e bölüp. Kedisi gastrit olan var mı? Hangi ilaçlar size iyi geldi? Antepsin işe yaradı mı kullandıysanız? Kedi sahiplerinin yönlendirmesine çok ihtiyacım var. Hiçbir veterinere de güvenim kalmadı.

1 CEVAP

Ecemmka

Bizde bir haftadır bununla uğraşıyoruz. Depremde evden 1 hafta sonra çıkardık. Yemeden içmeden kesildi. Strestendir dedik fakat kusmaya başladı. Daha da kötüleşti. Strese bağlı gastrit dedi ama yapılan şeyler ise yaramadi. Veterinere götürdükce daha çok stres oldu. Ne yapacağımı bilmiyorum