Diş Fırçalama Konusu?

Findikzeynep

Diş fırçası ve macunu almayı düşünüyorum.Ve bir site buldum..Macun ve fırça.Markası BİOLİNE.Kullanan varsa bilgi verebilir mi?Güzel bir marka mı??

3 CEVAP

TheTurk

Bioline sektörde ürünleri olan bir marka fakat idrar spreyi vs gibi ürünlerini kullanmama rağmen pek sonuç alamadım.
Köpeğinizin dişlerini ancak düzenli fırçalarsanız faydası olur. Fakat bu da günde 20-30 dk alır, bu süreyi onu yormak için kullansanız çok daha fayda sağlarsınız emin olun. Diş için senede 1 kere veteriner genel muayenesi yeterli olacaktır. Tabi bu süreçte burgu kemik veya press kemik veya gerçek kemik (kuzu ön kol) verebilirsiniz. Diş sağlığı için yeterli olacaktır.

emine64

Bende kedimin dilerini fırçalamaya çalışıyorum biraz zor ama yapıyorum çünkü arkadaki dişleri sarardı

Findikzeynep

Teşekkür ederim.