Kedi Tuvaletini Nasıl Yıkıyorsunuz

Rosier4

Her gün kum temizliği yapıyorum dıştan ve içerden kir tozlu gördüğüm yerleri temizliyorum.Ayda bir kez sıcak suyla Arap sabunu sıkıp temizliyorum fakat arap sabunum bittiği için sadece sıcak suyla yakadım kimyasal kullanmak istemedim.Bazıları biraz çamaşır suyu sıkabilirsiniz bakterilerin ölmesi için diyor siz ne düşünüyorsunuz nasıl yıkıyorsunuz ?

2 CEVAP

ben tuvaletin zeminini green clean ç.suyuyla, üst kapağını altın dış kısmını vs kalan yerleri de bulaşık deterjanıyla veya arap sabunu ne varsa o an yıkayıp duruluyorum. neyin fiyatını uygun görürseniz alabilirsiniz. evcil hayvanlar için çamaşır suyu var sholkun wc zemini için o da olur, ağır kimyasal olmadığı sürece bitki bazlı çamaşır suyuyla yıkamak daha doğru.

Melodi-Sora

Bitkisel temizleyicilerle yıkıyorum. Ardından sıcak su doldurup bir miktar sirke ile yarım saat bir saat arası bekletiyorum. Yaz aylarında sirke yerine güneşe koymak da olabilir uv ışınları da dezenfekte etmekte kullanılır. Ardından kurulayıp yeniden kullanıma açıyoruz tuvaletimizi.