Kediyi Şehirler Arası Gönderme

sudesama

merhaba engelli kör kedi vardı siyah hatırlarsınız belki uşaktan bir hanımefendi almak istiyor veteriner hekimmiş engelli bir kedisi daha varmış ama kedi sokak kedisi olduğu için otobüs ile yollanıcak maalesef yolculuk baya uzun sürüyor kediyi nasıl hazırlamam lazım ? taşıma çantası yok maalesef bir kutuya büyükçe delikler açsam şöförün yanında gitse içine mama da atarım koymadan önce de suyunu içiririm maalesef kendi ilinden bul diyebilirsiniz ama kimse yok ve hayvan ortada kalıcak şuan sahiplenen kişide iğrendim diyip geri vermeye çalışıyor kör çocuğumu nasıl hazırlamalıyım

9 CEVAP

huqi

Karton kutuyla asla olmaz, hayvan korkudan kaçar yani, kediler küçücük deliklerden bile kaçabiliyor. Ucuz bir taşıma çantası alın o taşıma çantasınında kapaklarını iple bağlayın/sağlamlaştırın. Hırçın kediler taşıma çantasının kapağını açabiliyor. Kedinin sokak kedisi olmasıyla otobüs arasındaki bağlantıyı anlayamadım? Ayrıca şoföre nasıl güveniyorsunuz ki muhtemelen kabul etmez zaten hayvan korkudan çok fazla miyavlarsa her şey yapabilirler, nasıl bu kadar güveniyorsunuz anlayamıyorum. Kediyi isteyen hanımefendi neden destek olmuyor hayvanı güvenli bir şekilde teslim alabilmek için...
Şehirler arası pet taksiler var, bunun için instagramda çok ilan açan oluyor. Bence pet taksi ile gönderin fiyatı içinde instagramdan yardım ilanı açın.

Catmom777

Öyle şey mi olur sen türkiye de yaşamıyor musun kardeşim kutunun içine kediyi koydun diyelim sonra o kutunun başına ne gelir bilmiyorsun nasıl cesaret edebiliyorsunuz hayvanın sorumluluğu sizdeyse elbette ki siz teslim etmelisiniz. Sonuçta iğrendim diyen bireye de veremezsiniz. Yanlış anlaşılmasın ama ya sizin teslim etmeniz ya da veterinerin gelmesi gerek

Sehri1536

Mutlaka kum koyun bolca su ve mama koyun ama eğer yalnız gidecekse bence sakinleştirici verin en azından strese girmez uyuyarak gider. Bir de kediniz gece mi aktif gündüz mü aktif ona göre gönderin uyku saatinde gönderirseniz uyuyarak gider.

Minminik

instagram gruplarında devamlı taşıma ilanları oluyor büyük derneklerden yardım isteyin.

hiç gönderme direk sokağa bırak daha güvenli. deli misin nesin yazıcam artık ama beyniniz mi yok sizin? kutuya koyarım mama atarım yanına falan ne biçim bir davranış biçimidir bu????

KimJeongguk

Box kesinlikle şart. Box parasını karşı taraftan isteyin bence veya kendiniz alın. Box olmadan o kediyi otobüs almaz.

HaydutveNazli

gerçekten çok üzüldüm kedişin haline, boxsız olmaz, yol kaç saat? tek gitmesi uygun değil malesef :(

LilaMiaLuna

Neymiş kutuya koyup delikler açacakmış, ya siz iyimisiniz acaba? Asla bir can bu şekilde gönderilmez.
Gerçekten çok üzüldüm.

Bulutcemre

Siz kedi bakımından anladığınıza emin misiniz ?
Mama atmak , karton kutuya koymak vs nasıl bir kafa ya bu